آموزش تشخیص بیماری از روی صلبیه | مهندسی درمان

Owner:
`2021-14-December`

دوره آموزش تشخیص بیماری از روی صلبیه چشم

 

 

آموزش صلبیه شناسی, چارت صلبیه شناسی, تشخیص بیماری از روی صلبیه چشم, تشخیص بیماری از روی چشم, آموزش تشخیص بیماری از روی چشم, آموزش صلبیه شناسی, آموزش تشخیص بیماری از روی صلبیه 

 

توضیحات نرم افزار آموزش تشخیص بیماری از روی صلبیه

 

صلبیه شناسی به بخش سفیدی چشم اشاره داره و درتکمیل بخش عنبیه شناسی می باشد، صلبیه شناسی به بخش تغییرات رنگ وایجاد عروق های قرمز ،شکل عروق ها که هر کدام ازآنها به بیماری هایی که درارگان ها ایجاد شده می پردازد.مادر این نرم افزار نگاه کلی به صلبیه شناسی وآناتومی آن پرداخته ایم وتوضیحات کاملی از چارت صلبیه که جایگا های اندام ها را نشان می دهد وبه عروق هایی که درصلبیه تشکیل شده مانند، عروق مماسی ،اشاره گر، عروق تحدب ،شبکه آلرژی ،حوضچه ای، عروق پرپیچ وخم،فابدار،مرواریدی، عروق ضخیم،نیمه ضخیم،روبانی، عروق مدوزا،مارپیچی،توده محصور، رسوبات ملانین،چنگال تروما، عروق میگرن،رگ میلر،عروق برکه ای، سفید وشفاف،زرد،زردپررنگ،صورتی،آبی ،آبی خاکستری، نشانه جنسیت،صلبیه خاکستری، عروق گلومرولی، لانولا،ناخنک، عروق منشعب،دندان اره ای،نواری، نشانه پروتئین ،رسوب ملانین،پرداخته ایم ودرهرقسمت بطور عملی کارکرده ایم .این نرم افزار درغالب پانزده درس ارایه گردیده است که هر درس به تحلیل قسمتی از صلبیه شناسی می پردازد .

آموزش صلبیه شناسی استاد علی حسینی-صلبیه چشم

صلبیه یا sclera لایه‌ای محکم و سفید رنگ از بافت پیوندی است که تقریباً چهارپنجم مساحت کرهٔ چشم را می‌پوشاند. این لایه قطری بین ۱ تا ۲ میلی‌متر دارد و سفیدی چشم انسان را تشکیل می‌دهد (رنگ صلبیه در جانداران مختلف ممکن است متفاوت باشد). بافت محکم صلبیه فشار داخل چشم را نگاه می‌دارد و چشم را از ضربات احتمالی حفظ می‌کند. این پوشش در جلوی چشم شفاف است و قرنیه نام دارد.

در گذشته فیلسوفان و حکما پی برده بودند که حالات مختلف روحی و احساسات را می توان از نوع نگاه افراد پی برد . حال آنکه خلقت خداوند به گونه ای انجام گرفته است که چشم هاعلاوه بر آشکارسازی احساسات و عواطف ، همچون اسکنری با دقت وضعیت سلامت و بیماری اندامها را نشان می دهند .
در طب سنتی اعتقاد بر این است که انعکاس هر بخشی از بدن در چشم است.به این معنی که چشم یک نقشه از کل بدن است. تغییرات در هر قسمتی از بدن می تواند فرآیندهای بیماری را در ناحیه دیگری از بدن مانند صلبیه و عنبیه چشم نشان دهد.در حالی که تجزیه و تحلیل چشم یک هنر پیچیده است و لازمه آن دانش غنی دقیق و تشخیص بالاست،اما با توجه به حساب ظاهر چشم ها، و تغییر و تحول آن میتوان به اختلال در قسمتی از بدن پی برد.

برای مثال فردی که دچار کمردرد مزمن یا دیسک کمر است یا التهاب و ناراحتی دستگاه گوارش ، تنگی یا یبوست مزمن ، افزایش کلسترول ، عدم تعادل سدیم و کلسیم ، عفونتها و ناراحتی های سیستم تناسلی ، ضعف و ناراحتی های کبدی و ده ها مورد دیگر است را می توان از طریق آنالیزچشم ، به بیمار گوشزد نمود تا با اصلاح تغذیه و روش زندگی از بروز بیماری پیشگیری نماید .
آموزش صلبیه شناسی استاد علی حسینی
عنبیه:ساختمان عنبیه هر فرد هم مانند اثر انگشت او منحصر به فرد بوده و نمی توان دو عنبیه کاملا یکسان پیدا نمود .شاید به این دلیل که طرح عنبیه هر فرد وابسته به نقشه dna او است .
صلبیه :لایه سفیدرنگ قابل روئیت خارجی چشم است که تمام کره چشم را می پوشاند. صلبیه اولین بخش از پوشش خارجی چشم است که در جنین تشکیل میگردد .صلبیه که از لایه ای فیبری و رشته ای سخت ، فشرده و مات شکل گرفته است مهمترین عامل حفظ کرویت چشم بوده و محل اتصال شش عضله چشمی است . چهار عضله مسئول حرکات افقی و عمودی چشم و دو عضله حرکات دورانی آن را ایجاد می کنند

نرم افزار آموزش تشخیص بیماری از روی صلبیه

آموزش بررسی مشکلات بدن از روی صلبیه از مقدماتی تا پیشرفه

 

مشاهده بخشی از آموزش تشخیص بیماری از روی صلبیه

 

 

مدرس: استاد سید علی حسینی

سطح آموزش: مبتدی تا پیشرفته

مدت زمان آموزش: 2 ساعت و 40 دقیقه

روش خرید: دانلودی

حجم نرم افزار: 700 مگابایت

قابل اجرا در: کامپیوتر یا لپ تاپ

محدودیت نصب: فقط یک دستگاه

 

آنچه در "دوره آموزش تشخیص بیماری از روی صلبیه چشم" خواهید آموخت:

 

آموزش صلبیه شناسی استاد علی حسینی

در این دوره آموزشی تشخیص بیناری از روی صلبیه که توسط استاد علی حسینی تدریس می شود شما با ساختار صلبیه آشنا می شوید و از طریق مثالهای کاربردی و عملی در طول دوره قادر خواهید بود که بیماریهای اشخاص را تشخیص داده که فرد بتواند نسبت به درمان خود اقدام کند این دوره آموزشی از سطح مقدماتی تا پیشرفته است

سكلرالوژي دانشي است كه بخش سفيدي چشم صلبيه (sclera )را بررسي مي كند. صلبيه ازلايه هاي فيبري ، رشته هاي سخت، فشرده و مات شكل گرفته است و تمام كره چشم را مي پو شاند.

بررسي و شناخت علائم صلبيه به دليل وابستگي به سيستم گردش مواد در بدن مي تواند نشانه سلامت و يا بيماري رانمايان كند ،به همين علت به عنوان بخش مهمي به ايريدولوژي اضافه شده است.

در جوامع مدرن امروزي بيماري قلبي عروقي اولين عامل مرگ و مير بوده و درمان طبيعي نيز بهترين راه پيشگيري از بيماري است . بررسي صلبيه مي تواند علائم غير قابل تشخيص در معاينات باليني را آشكار نموده و امكان ارائه توصيه هاي پيشگيرانه رابه بيمار بدهد .

 

1- صلبیه شناسی ،مقدمه

2- چارت صلبیه شناسی

3- رنگ های صلبیه

4- رسوب ملانین

5- تحدب درصلبیه

6- ضایعه برجسته پینگوئه کولا

7- ضایعه برجسته ناخنک

8- ضایعه لانولا

9- شبکه آلرژی ومیگرن

10- عروق ضخیم ونیمه ضخیم

11- عروق روبانی

12- عروق پرپیچ وخم وقابدار

13- عروق مرواریدی ، ح.ضچه ای ، برکه ای

14- عروق مارپیچی ، توده محصور، مدوزا

15- رگ میلر

16- چنگال تروما

17- عروق مماسی

18- عروق منشعب

19- عروق اشاره گر

20- عروق نواری

21- تشخیص جنسیت

22- عروق دندان اره ای

23- عروق گلومرولی

24- نشانه پروتئین

25-  منطقه مرزی لیمبوس

26- تمرینات صلبیه شناسی یکم تا پنجم

27- تمرینات صلبیه شناسی ششم تا دهم

28- تمرینات صلبیه شناسی یازدهم تا پانزدهم

29- تمرینات صلبیه شناسی شانزدهم تا بیستم

30- تمرینات صلبیه شناسی  بیست ویکم تا بیست وششم

آموزش صلبیه شناسی استاد علی حسینی

 

 
 
 
 
آموزش صلبیه شناسی, چارت صلبیه شناسی, تشخیص بیماری از روی صلبیه چشم, تشخیص بیماری از روی چشم, آموزش تشخیص بیماری از روی چشم, آموزش صلبیه شناسی, آموزش تشخیص بیماری از روی صلبیه 
تلفنهای تماس: 9305013209 | 9125013209 | ساعات پاسخگویی شنبه تا پنج شنبه 10 صبح تا 6 بعدازظهر